Wśród prelegentów

Doradca ds. cyberbezpieczeństwa

Wieloletni dyrektor pierwszego w Polsce, samorządowego Centrum Usług Wspólnych IT dla Urzędu Miejskiego Wrocławia oraz lokalnych jednostek organizacyjnych Gminy Wrocław

Więcej

Dyrektor Wydziału IT w Śląskiej Sieci Metropolitalnej Sp. z o.o.

Absolwent Informatyki na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Posiada certyfikat audytora wiodącego normy ISO 27001 oraz ITIL Fundation.

Więcej

Prezes Zarządu Spółki Śląska Sieć Metropolitalna sp. z o.o.

Od maja 2020 r. Prezes Zarządu Spółki Śląska Sieć Metropolitalna sp. z o.o. Samorządowiec z ponad 18-letnim stażem. Od ponad 13 lat zarządzający zespołami ludzkimi, współtworzący nowoczesne standardy wspierające zarządzanie w administracji samorządowej

Więcej

Naczelnik wydziału w KPRM, ekspert narodowy delegowany do Komisji Europejskiej

Pracuje jako naczelnik wydziału w KPRM, gdzie w Departamencie Cyberbezpieczeństwa odpowiada za kwestie prawne. Był m.in. członkiem zespołu odpowiedzialnego za implementację dyrektywy NIS i napisanie ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa.

Więcej

Menedżer strategiczny i prezes Smartech IT

Służył w Korpusie Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych. Po służbie m.in. analityk finansowy w Electric Power Research Institute oraz pracownik Departamentu Stanu USA.

Więcej

Starszy Kierownik Projektu, Departament Rozwoju Usług, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Zawodowo od ponad 3 lat związany z Ministerstwem Cyfryzacji, a aktualnie z Centrum GovTech i Kancelarią Prezesa Rady Ministrów, gdzie odpowiada za budowę i rozwój chmury dla administracji publicznej.

Więcej

junior product manager ESET

Od ponad 5 lat związany z obsługą klienta biznesowego i od 3 lat związany z analizą zabezpieczeń klientów biznesowych. Specjalizuje się w zakresie rozwiązań marki ESET.

Więcej

Zastępca Dyrektora w Departamencie Rozwoju Usług, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Zastępca Dyrektora Departamentu Rozwoju Usług w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Odpowiada za realizację programu „Wspólna Infrastruktura Informatyczna Państwa” w ramach Programu Zintegrowanej Informatyzacji Państwa.

Więcej

Naczelnik wydziału w Departamencie Cyberbezpieczeństwa w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

Od 15 lat implementuje zaawansowane rozwiązania głosowe oraz bezprzewodowe, ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo systemów. Autor artykułów i publikacji w branżowych magazynach informatycznych; współpracownik „IT w Administracji”.

Więcej

Public Sector Sales Executive Large Enterprise

W firmie Lenovo pracuje od 2015 roku. Od listopada 2020 roku odpowiada za sektor publiczny oraz rynek edukacji w Polsce.

Więcej

szef zespołu inżynierów systemowych w regionie EEUR, Palo Alto Networks

Od ponad 15 lat rozwija swoje doświadczenia i pasję związane z różnymi dziedzinami bezpieczeństwa IT.

Więcej

Zastępca Dyrektora Wrocławskiego Centrum Sieciowo-Superkomputerowego Politechniki Wrocławskiej, kierownik projektu Regionalne Centrum Bezpieczeństwa Cybernetycznego (RegSOC)

Absolwentka Inżynierii Oprogramowania na Wydziale Informatyki i Zarządzania PWr, specjalności Algorytmy Równoległe, Sztuczna Inteligencja. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie operacyjnego działania centrów danych.

Więcej

Od 2009 roku związany z tematyką backupu, monitorowania infrastruktury sieciowej i pracowników. Na co dzień prowadzi szkolenia i wdrożenia w Axence oraz realizuje usługi doradztwa oraz rekonfiguracji zagadnień odpowiedzialnych za zabezpieczanie, backup, monitorowanie oraz rejestrowanie ruchu w sieci IT.

Więcej

baramundi software AG

Prezes Zarządu w InBase i ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa informacji, ochrony danych osobowych oraz ciągłości działania. Członek Stowarzyszenia Administratorów Bezpieczeństwa Informacji oraz posiadacz certyfikatu audytora wiodącego normy ISO 27001, ISO22301.

Więcej

Dyrektor Działu Strategii i Rozwoju Biznesu w NASK S.A.

Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w budowie produktów teleinformatycznych w obszarach telekomunikacji i cyberbezpieczeństwa.  Obecnie kieruje  Działem Strategii i Rozwoju Biznesu w NASK SA.

Więcej

Security Engineer, Infradata Polska Sp. Z o.o.

Posiada wieloletnie doświadczenie w branży IT zarówno w sektorze enterprise oraz publicznym. Brał udział we wdrożeniach rozległych systemów zintegrowanych. Od ponad 6 lat silnie związany z obszarem bezpieczeństwa, w szczególności w zakresie ochrony stacji końcowych.

Więcej

Cloudware Polska Sp. z o.o.

Zdobywała doświadczenie zawodowe m.in. w IBM oraz dużych spółkach komunikacyjnych (T-Mobile, P4) w obszarze sprzedaży. Jej wiedza ekspercka obejmuje zagadnienia związane z bezpieczeństwem i wdrożeniami nowych technologii w obszarach IT.

Więcej

Zgłoszenia

Wasiel_Joanna_400

Joanna Wąsiel

Koordynator ds. Zgłoszeń i Kontaktu z Klientem

71 797 48 35