Wśród prelegentów

Pasjonat nowych technologii, w Lenovo zajmujący się kreacją kompleksowych rozwiązań dla klientów z sektora publicznego.

Więcej

Prezes Zarządu firmy Celius

Specjalizuje się w doradztwie z zakresu: bezpieczeństwa biznesu, compliance, zarządzania w sytuacjach kryzysowych, trudnych negocjacji. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie jako menedżer wyższej kadry zarządzającej, które zdobył w firmach zagranicznych i polskich (Henkel, Siemens, Philips, Wincor-Nixdorf, Sygnity, Also).

Więcej

Ekspert ds. Kluczowych Inicjatyw Technologicznych Banku PKO BP.

Autor publikacji, wykładów oraz wielu szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa, bezpieczeństwa przetwarzania i ochrony danych osobowych, nowoczesnych technologii, e-Urzędu oraz poprawy jakości świadczonych usług/e-usług z wykorzystaniem nowoczesnych kanałów komunikacji.

Więcej

Doradca ds. cyberbezpieczeństwa

Wieloletni dyrektor pierwszego w Polsce, samorządowego Centrum Usług Wspólnych IT dla Urzędu Miejskiego Wrocławia oraz lokalnych jednostek organizacyjnych Gminy Wrocław

Więcej

Dyrektor Departamentu Cyberbezpieczeństwa

Oficer z wieloletnim doświadczeniem w obszarze cyberbezpieczeństwa, łączności i informatyki, a w szczególności w organizowaniu i prowadzeniu procesów obsługi incydentów bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz testów bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych.

Więcej

Dyrektor w Departamencie Wspólna Infrastruktura Informatyczna Państwa w Centralnym Ośrodku Informatyki

Odpowiada za kreowanie i realizację polityk w zakresie wykorzystania technologii przetwarzania w chmurze obliczeniowej oraz zarządzanie Programem Wspólna Infrastruktura Informatyczna Państwa (WIIP).

Więcej

Dyrektor ds. wdrożenia chmury w Centralnym Ośrodku Informatyki

Manager z wieloletnim doświadczeniem w planowaniu, zarządzaniu złożonymi projektami informatycznymi.

Więcej

Ekspert z zakresu ochrony firmowych danych przed wyciekiem. Posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie, które z sukcesem wykorzystuje w swojej pracy.

Więcej

Product Manager Stormshield w DAGMA

Odpowiedzialny za współpracę z kanałem partnerskim i bezpośrednie wsparcie resellerów przy projektach prowadzonych u klientów. Dodatkowo odpowiada za stały rozwój marki na polskim rynku.

Więcej

Dyrektor Centrum Cyberbezpieczeństwa I Ochrony Danych we Władysławowie CCIOD

Z branżą IT związany od 1997 r. Zawodowo zajmuje się wdrożeniami informatycznymi w zakresie architektury i bezpieczeństwa sieci w sądach, urzędach oraz szkołach.

Więcej

Od blisko 30 lat związany z rynkiem komunikacji marketingowej w Polsce. Wykładowca CSR, zarządzania kryzysowego i marketingu Uniwersytetów Warszawskiego, Wrocławskiego oraz SGH.

Więcej

Pre-Sales SOC

Posiada doświadczenie pracy w SOC jako analityk. Monitorował cyberprzestrzeń wielu klientom, analizując logi bezpieczeństwa, ruch sieciowy oraz dane. Aktualnie zajmuje się technicznym wsparciem sprzedaży w Nomios. Specjalizuje się w rozwiązaniach SOC, EDR i SIEM.

Więcej

Junior product manager ESET, DAGMA Bezpieczeństwo IT

Specjalizuje się w zakresie rozwiązań marki ESET i jest odpowiedzialny za wspieranie sprzedaży na polskim rynku. Zajmuje się rozwojem kanału partnerskiego, nadzoruje testy produktowe oraz bada potrzeby klientów. Jest odpowiedzialny za prowadzenie wszelkich działań mających na celu rozwój produktów.

Więcej

Od 2019 roku reprezentując BackBox na obszarze CEE, wspiera administratorów sieci i systemów bezpieczeństwa w zakresie łatwej i wszechstronnej automatyzacji codziennych zadań oraz poprawy dostępności środowiska.

Więcej

Od lat pentester spokoju developerów i zabawy programistów w podatności. Stara się zapewnić bezpieczeństwo infrastruktury IT zarówno w COIG, jak i u klientów zewnętrznych.

Więcej

Radczyni Prawna

Współtworzyła takie serwisy jak Przelewy24.pl, Bilety24.pl, Sygnanet.pl, Specfile.pl, Specprawnik.pl oraz OdUslug.pl

Więcej

Naczelnik Wydziału dw. z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu

Jest biegłym sądowym z dziedziny cyberprzestępczości przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu. Wieloletni ekspert, praktyk i konsultant z zakresu problematyki przestępczości intelektualnej, cyberprzestępczości, przestępczości związanej z elektronicznymi instrumentami płatniczymi, prawa własności przemysłowej.

Więcej

Kierownik Działu Informatyki SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach

Kierownik Działu Informatyki SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach.

Więcej

Dyrektor Działu Informatyzacji, Zastępca Dyrektora WCSS, Politechnika Wrocławska

Absolwentka Inżynierii Oprogramowania na Wydziale Informatyki i Zarządzania PWr, specjalności Algorytmy Równoległe, Sztuczna Inteligencja. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie operacyjnego działania centrów danych.

Więcej

Zgłoszenia

Kontakt w sprawie zgłoszeń
Wasiel_Joanna_400

Joanna Wąsiel

Koordynator ds. Zgłoszeń i Kontaktu z Klientem
Telefon:
71 797 48 35

Organizator

Miesięcznik „IT w Administracji”

Wydawnictwo Presscom Sp. z o.o.
ul. Krakowska 29
50-424 Wrocław

LinkedinStrona internetowa