Wśród prelegentów

Doradca ds. cyberbezpieczeństwa

Wieloletni dyrektor pierwszego w Polsce, samorządowego Centrum Usług Wspólnych IT dla Urzędu Miejskiego Wrocławia oraz lokalnych jednostek organizacyjnych Gminy Wrocław

Więcej

Sekretarz Stanu, pełnomocnik Rządu do Spraw Cyberbezpieczeństwa

Pracował jako doradca premiera Mateusza Morawieckiego w Ministerstwie Rozwoju i Ministerstwie Finansów, a w latach 2016-17 kierował Departamentem Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Ministerstwie Rozwoju. Prowadził firmę zajmującą się doradztwem biznesowym i prawnym dla przedsiębiorców z sektora MŚP.

Więcej

Współzałożyciel i wiceprezes spółki ComCERT SA

Założyciel i prezes Fundacji Bezpieczna Cyberprzestrzeń oraz członek V kadencji Rady do spraw Cyfryzacji.

Więcej

Dyrektor Departamentu Cyberbezpieczeństwa

Oficer z wieloletnim doświadczeniem w obszarze cyberbezpieczeństwa, łączności i informatyki, a w szczególności w organizowaniu i prowadzeniu procesów obsługi incydentów bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz testów bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych.

Więcej

Posiada 20-letnie doświadczenie w branży IT. Specjalizuje się we wdrażaniu sprawdzonych rozwiązań z zakresu infrastruktury teleinformatycznej.

Więcej

Zastępca Dyrektora Departamentu Zarządzania Systemami w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

Odpowiada za realizację programu „Wspólna Infrastruktura Informatyczna Państwa” w ramach Programu Zintegrowanej Informatyzacji Państwa. Menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołem i strategicznymi projektami w sektorze publicznym, m.in. wdrożenie i rozwój systemów IACS, KSI.

Więcej

Dyrektor ds. wdrożenia chmury w Centralnym Ośrodku Informatyki

Manager z wieloletnim doświadczeniem w planowaniu, zarządzaniu złożonymi projektami informatycznymi. Zawodowo związany z Centralnym Ośrodkiem Informatyki oraz Kancelarią Prezesa Rady Ministrów.

Więcej

Security Engineer, Nomios Poland Sp. z o.o.

Posiada wieloletnie doświadczenie w branży IT. Początkowo jako administrator, a od ponad sześciu lat silnie związany z obszarem bezpieczeństwa.

Więcej

Radca prawny, Wiceprzewodnicząca Rady Zarządzającej Europejskiego Centrum Kompetencji Cyberbezpieczeństwa (ECCC) w Bukareszcie

Absolwentka UJ oraz KSAP, cyberattaché w Stałym Przedstawicielstwie RP przy UE w Brukseli odpowiedzialna za negocjacje dyrektywy NIS2, rozporządzenia eID oraz sprawy dotyczące cyberbezpieczeństwa, ochrony danych osobowych, elektronicznej identyfikacji, e-government oraz polityki chmurowej.

Więcej

Główny Specjalista ds. Operacyjnego Bezpieczeństwa Teleinformatycznego

Od ponad sześciu lat uczestniczy w Projekcie wdrożenia Zintegrowanego Systemu Zarządzania opartego o normę ISO 27001 oraz 22301. W tym czasie zaplanował i uruchomił, z sukcesem, oprogramowanie typu SIEM oraz DLP i kilka innych wspomagających bezpieczeństwo danych i dostępu do nich.

Więcej

Ekspert z zakresu ochrony firmowych danych przed wyciekiem. Posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie, które z sukcesem wykorzystuje w swojej pracy.

Więcej

Product Manager Stormshield w DAGMA

Odpowiedzialny za współpracę z kanałem partnerskim i bezpośrednie wsparcie resellerów przy projektach prowadzonych u klientów. Dodatkowo odpowiada za stały rozwój marki na polskim rynku.

Więcej

Administrator Bezpieczeństwa Informacji i Administrator Systemów Informatycznych w Urzędzie Miejskim we Władysławowie

Z branżą IT związany od 1997 r. Zawodowo zajmuje się wdrożeniami informatycznymi w zakresie architektury i bezpieczeństwa sieci w sądach, urzędach oraz szkołach.

Więcej

Od 1999 roku związany z branżą informatyczną. W HP od przeszło 8 lat. Obecnie wspiera Partnerów w sprzedaży Usługi Zarządzania Drukiem.

Więcej

Menedżer strategiczny i prezes Smartech IT

Służył w Korpusie Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych. Po służbie m.in. analityk finansowy w Electric Power Research Institute oraz pracownik Departamentu Stanu USA.

Więcej

Naczelnik Wydziału dw. z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu

Jest biegłym sądowym z dziedziny cyberprzestępczości przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu. Wieloletni ekspert, praktyk i konsultant z zakresu problematyki przestępczości intelektualnej, cyberprzestępczości, przestępczości związanej z elektronicznymi instrumentami płatniczymi, prawa własności przemysłowej.

Więcej

Kierownik Działu Informatyki SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach

Doświadczony administrator systemów, sieci komputerowych i baz danych. Koordynator prac wdrożeniowych systemów HIS, RIS, PACS, LIS oraz ERP. W wolnych chwilach full stack developer Python.

Więcej

Zastępca Dyrektora Wrocławskiego Centrum Sieciowo-Superkomputerowego Politechniki Wrocławskiej, kierownik projektu Regionalne Centrum Bezpieczeństwa Cybernetycznego (RegSOC)

Absolwentka Inżynierii Oprogramowania na Wydziale Informatyki i Zarządzania PWr, specjalności Algorytmy Równoległe, Sztuczna Inteligencja. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie operacyjnego działania centrów danych.

Więcej

Zgłoszenia

Wasiel_Joanna_400

Joanna Wąsiel

Koordynator ds. Zgłoszeń i Kontaktu z Klientem

71 797 48 35