Wśród prelegentów

Doradca ds. cyberbezpieczeństwa

Wieloletni dyrektor pierwszego w Polsce, samorządowego Centrum Usług Wspólnych IT dla Urzędu Miejskiego Wrocławia oraz lokalnych jednostek organizacyjnych Gminy Wrocław

Więcej

Dyrektor Departamentu Cyberbezpieczeństwa

Oficer z wieloletnim doświadczeniem w obszarze cyberbezpieczeństwa, łączności i informatyki, a w szczególności w organizowaniu i prowadzeniu procesów obsługi incydentów bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz testów bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych.

Więcej

Dyrektor Centrum Cyberbezpieczeństwa I Ochrony Danych we Władysławowie CCIOD

Z branżą IT związany od 1997 r. Zawodowo zajmuje się wdrożeniami informatycznymi w zakresie architektury i bezpieczeństwa sieci w sądach, urzędach oraz szkołach.

Więcej

Naczelnik Wydziału dw. z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu

Jest biegłym sądowym z dziedziny cyberprzestępczości przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu. Wieloletni ekspert, praktyk i konsultant z zakresu problematyki przestępczości intelektualnej, cyberprzestępczości, przestępczości związanej z elektronicznymi instrumentami płatniczymi, prawa własności przemysłowej.

Więcej

Kierownik Działu Informatyki SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach

Doświadczony administrator systemów, sieci komputerowych i baz danych. Koordynator prac wdrożeniowych systemów HIS, RIS, PACS, LIS oraz ERP. W wolnych chwilach full stack developer Python.

Więcej

Dyrektor Działu Informatyzacji, Zastępca Dyrektora WCSS, Politechnika Wrocławska

Absolwentka Inżynierii Oprogramowania na Wydziale Informatyki i Zarządzania PWr, specjalności Algorytmy Równoległe, Sztuczna Inteligencja. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie operacyjnego działania centrów danych.

Więcej

Zgłoszenia

Kontakt w sprawie zgłoszeń
Wasiel_Joanna_400

Joanna Wąsiel

Koordynator ds. Zgłoszeń i Kontaktu z Klientem
Telefon:
71 797 48 35

Organizator

Miesięcznik „IT w Administracji”

Wydawnictwo Presscom Sp. z o.o.
ul. Krakowska 29
50-424 Wrocław

LinkedinStrona internetowa